İnovatif Çözümlerimiz

Sağlık kuruluşlarında hasta ve sağlık çalışanlarını enfeksiyonlardan korumak çok önemli ama kolay değildir. Bununla birlikte, tek kullanımlık cerrahi önlük, cerrahi örtü, örtü setleri, ameliyathane aksesuarlarının enfeksiyonun önlenmesinde önemli bir koruyucu rol oynadığı bilinmektedir. Tek kullanımlık steril cerrahi örtüler, mikroorganizmaların hastanın cildinden transferini engellemektedir. Geçirimsiz malzemeler enfeksiyonu kontrol ederken, etkili sıvı kontrolü daha kuru bir çalışma alanı sağlamaktadır. Baymed olarak sunduğumuz çözümlerle ameliyathane ekibini giydirerek, hastayı örterek, aletleri sararak ameliyat için uygun ortam sağlıyoruz. Hastaların ve sağlık çalışanlarının hayatı için sorumluluk taşıyoruz.

Günlük 60. 000 adet tek kullanımlık ürün üretiyoruz, her açılan paketin her birisinin aynı kalite standartlarını sergilemesi gerekiyor. Çünkü sonunda insan sağlığı var. Kalite standartlarımızı korumak için, hammaddelerin temini, kontrol edilmesi ve test edilmesinden, nihai ürünün sevkiyat için yüklenmesine kadar geçen tüm üretim süreçlerini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz. Her adımda kapsamlı kalite ve performans testlerine tabi tutuyoruz. Steril ürünleri hijyenik ortamda üretiyor ve paketliyoruz.

Sağlık kuruluşlarında farklı sağlık çalışanlarının farklı ihtiyaçları var. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, ihtiyaçlarını doğru anlayarak, üretim standartlarımızı korumak şartıyla paket içerikleri ve ebatlarda değişiklik yaparak çözümler üretiyoruz. Satış sonrasında çözümlerimizin arkasında durarak tek kullanımlık ürünlerde sık karşılaşılan fire paylarında bile müşterilerimize destek veriyoruz. Tek kullanımlık ürün pazarında işbirlikleri genelde kısa süreli olmasına rağmen, geniş satış sonrası hizmetler desteğimiz sayesinde uzun süreli işbirlikleri geliştirebiliyoruz. Baymed markası ile yapılan üretimlerin yanı sıra, müşterilerimize ait markalarla Private Label (PL) üretim de yapabiliyoruz. Şu anda 10’dan fazla firma için PL üretim yapmaktayız.

We WorkFor Your Health